Bierzemy kredyt .

Decydując się na jakiekolwiek zobowiązanie powinniśmy sprawdzić wcześniej kilka ofert zanim wybierzemy tą dla siebie najbardziej odpowiednią. Sprawdźmy trzy oferty zobowiązań kredytowych w trzech różnych. Bank BGŻ BNP Paribas proponuje nam kredyt gotówkowy z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 4,99% w skali roku. Za udzielenie nam kredytu pobierana jest dosyć mała prowizja jaka stanowi 1,5% kwoty kredytu o jaki się ubiegamy. W ramach kredytu gotówkowego jaki oferuje Bank BGŻ BNP Paribas możemy pożyczyć kwotę od 2 tysięcy złotych do maksymalnie 200 tysięcy złotych. Minimalny okres kredytowania wynosi 6 miesięcy, zaś maksymalny aż 120 miesięcy. Poręczyciel kredytu nie jest wymagany. Wymagana jest zgoda współmałżonka, aby móc skorzystać z oferty banku. Kredytobiorca musi przedstawić w banku oświadczenie o zarobkach. Kredyt można spłacić przed czasem. Mamy możliwość negocjowania oprocentowania kredytu. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania w tej ofercie jest dosyć niska i wynosi jedynie 5,81% w skali roku.

Tani kredyt gotówkowy z kontem to propozycja przygotowana przez Eurobank. Kredyt oprocentowany jest nominalnie na 5% w skali roku, a za udzielenie kredytu naliczana jest przez bank prowizja rzędu 11,3%. Jest to dosyć wysoka prowizja. Decydując się na kredyt gotówkowy z kontem możemy pożyczyć od 500 złotych do maksymalnie 120 tysięcy złotych. Kredyt możemy spłacać w okresie kredytowania od 3 miesięcy do maksymalnie 108 miesięcy. Wymagany jest rachunek w tym banku, aby można było skorzystać z oferty. Do skorzystania z kredytu nie potrzebujemy żadnego poręczyciela. Oferta nie wymaga nawet przedstawiania oświadczenia o zarobkach kredytobiorcy. Co ważne kredytobiorca ma możliwość skorzystania z tak zwanych wakacji kredytowych. Możliwa jest wcześniejsza spłata zobowiązania. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania ma wartość 9,93%.

Db Kredyt Gotówkowy to propozycja Deutsche Banku. Zobowiązanie ma oprocentowanie nominalne wynoszące 6,9% w skali roku. Jest to oprocentowanie w miarę przystępne, ale wysokość prowizji jest już znacząca. Bank naliczy sobie tytułem prowizji aż 10,5% kwoty kredytu jaki nam przyznał. W ramach DB kredytu gotówkowego możemy pożyczyć minimum 1 tysiąc złotych, zaś maksymalnie bank jest w stanie nam pożyczyć, aż kwotę 200 tysięcy złotych. Okres kredytowania wynosi od 1 miesiąca do 120 miesięcy. Nie będzie nam potrzebny poręczyciel, abyśmy mogli wziąć ten kredyt. Warunkiem skorzystania z oferty jest przedstawienie oświadczenia o zarobkach. Zobowiązanie można spłacić przed czasem. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi tutaj 11,76%.

Related Posts

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.